KONST / Litografier / Silcscrentryck (dds) 5188621
nr 518 8621
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Silcscrentryck (dds), Ron lior, Mapp med 4 st, sign. 112/250
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 april 2008
6/4 13:41:19
Signe Persson-Melin (f. 1925)